امروز  شنبه 1399/3/10

اخبار و مطالب

بازگشایی آب های گرم معدنی سرعین

image

مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد

استفاده ازدستگاه ازن‌زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌ها در اردبیل

 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از استفاده از مجهزترین دستگاه ازن‌زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌های استان خبر داد و گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده آبدرمانی‌های استان اردبیل از روز شنبه هفته آینده(10خرداد1399) بازگشایی می‌شود.

نادر فلاحی هفتم خردادماه در جلسه هماهنگی بازگشایی آبدرمانی‌های استان اردبیل اظهار کرد:‌ با توجه به اینکه برند گردشگری استان اردبیل آب‌های گرم و معدنی هستند با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در راستای بازگشت رونق به صنعت گردشگری استان اقدامات و پیگیری‌های لازم برای بازگشایی این مراکز در استان انجام شده است.

وی از بازگشایی آبدرمانی‌های استان اردبیل تا روز شنبه هفته آینده خبر داد و گفت:‌ پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی این مراکز و آغاز فعالیت آنها با همکاری و مشارکت نهادها و دستگاه‌های پژوهشی و علمی تا روز شنبه تدوین شده و آبگرم‌های معدنی استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر استان‌محور بودن پروتکل تدوین‌شده با توجه به منحصر به‌فرد بودن آب‌های گرم و معدنی استان تصریح کرد: این پروتکل‌ها باید به شکلی مناسب و با در نظر گرفتن تمامی جوانب اعم از قبل از ورود افراد به آبدرمانی، استفاده از آبدرمانی و هنگام خروج از آبدرمانی تدوین شود.

فلاحی با اشاره به استفاده آبدرمانی‌های استان اردبیل از دستگاه ضدعفونی‌کننده ازن‌زن  در آب‌های گرم معدنی استان بیان کرد: این دستگاه مجهزترین و بهترین دستگاه ضدعفونی‌کننده بوده که توسط آبدرمانی های استان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود:‌ براساس تمهیدات اتخاذشده نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا با بازگشایی آب‌های گرم در استان وجود ندارد چرا که تمامی موارد بهداشتی برای فعالیت این مراکز در نظر گرفته شده و با تدوین و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به این مراکز هم‌استانی‌ها و مسافران و گردشگران می‌توانند با خیال آسوده از این آب‌ها استفاده کنند.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به نقش و تاثیر آب‌های گرم معدنی در صنعت گردشگری و توسعه استان اظهار کرد:‌ با در نظر گرفتن تمامی موارد لازم و ضروری استفاده از آب‌های گرم در ایام کرونایی تلاش می‌کنیم تا در زمینه تدوین پروتکل‌های بهداشتی استفاده از این مراکز همکاری و مشارکت لازم را داشته باشیم.

حبیب ابراهیم‌پور افزود: با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی استفاده از آب‌های گرم و معدنی مشکلی در بازگشایی این مراکز و فعالیت آنها وجود نخواهد داشت.

نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

image

 

حضور مدیریت هتل ارشاد سرعین در نمایشگاه بین المللی  گردشگری تهران

اطلاعات بیشتر 04532222893

 

مخاطرات استفاده از خانه های شخصی

image

آیا از خطرات اقامت در خانه‌های شبانه اطلاع دارید؟

برگرفته از تجربه‌های تلخ مسافرین

فیلم‌برداری با دوربین‌های مخفی با قصد اخاذی

سرقت وسایل مسافران و عدم امکان پیگیری و اثبات در دادگاه

عدم رعایت موارد بهداشتی و احتمال انتقال ویروس کرونا با توجه به اقامت چینی‌ها

عدم امکان پیگیری مشکلات از طریق اداره اماکن، میراث فرهنگی و زمان‌بر بودن طرح شکایت در دادگستری و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب به دلیل ممنوعیت اقامت در این مراکز غیرمجاز

بروز مشکلات جدی برای مسافران به دلیل عدم اطلاع مالکان از اجاره شبانه واحد خود

 

نظرسنجی سایت ایران هتل

image

طبق نظرسنجی سایت ایران هتل ،هتل ارشاد برترین هتل از دیدگان میهمانان انتخاب شده است

جلسه مسئیلین شهرستان سرعین

image

جلسه بررسی راهکارهای توسعه گردشگری شهرستان سرعین با حضور  هیئت مدیره جامعه هتلداران، فرماندار شهرستان سرعین ،بخشداران و مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اردبیل