امروز  سه شنبه 1403/4/5

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

1 ) كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي در این وب سایت ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين سایت تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت ( اداری ) پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد هتل ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.

2 ) - در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

3 ) همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل الزامی است.

4)زوجینی که ازدواج موقت کرده اند تنها با داشتن عقد نامه معتبر در هتل پذیرش خواهند شد

5 ) پذیرش خانمهای مجردتنها با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر مقدور میباشد .

6 ) استفاده از اتاق مشترک برای هر ایرانی و فرد یا افرادی که تبعه کشور دیگری است امکانپذیر نمی باشد در صورت داشتن شرایط مشابه قبل از رزرو استعلام گردد

7 ) زمان تحویل اتاق ساعت 14 و زمان تخلیه اتاق حداکثر ساعت 12 ظهرمی باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

8 ) در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی ( کارت به کارت یا .... ) بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی به شماره تلفن 04532222893اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه هتل نخواهد بود.

9 ) رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به هتل پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این مجموعه واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد